Ondersteuning voor lokale vergaderingen

Verspreid de liefde

                                     VERGADERINGEN OP DE MANIER VAN DE HEER (DIDACHE)

LOKALE KERKBEDEKKING

Als u ons schrijft, geven wij u de contactgegevens van een vergadering bij u in de buurt. In veel gevallen is er niet voldoende montage in uw omgeving. Zijn 7e-daagse sabbat is een familiefestival dat 24 uur duurt. We zijn ook zeer gezegend dat God ons voor altijd heeft geboden om de sabbatten te verkondigen als “heilige samenkomsten” (Lev. 23). Dat betekent dat het grootste voordeel van de sabbat onze samenkomst is in gezamenlijke aanbidding met andere gelovigen. We moeten ons best doen om ook anderen “uit te roepen” voor de sabbatten en feesten (het woord bijeenroeping en kerk is vertaald van “Miqra ” in het Hebreeuws en "Ecclesia" in het Grieks. Het betekent dat we anderen 'uitroepen' naar de feestdagen.) Dus als je deel uitmaakt van Zijn heilige kerk, dan zul je "Gods heilige samenkomst verkondigen" en mensen naar de vergaderingen roepen.

We kunnen u helpen bij het vinden en analyseren van een plaatselijke gemeente die op zijn minst voldoet aan deze basisvereisten van onze eeuwige God. Als we ontdekken dat er iets ontbreekt in de vergadering die God nodig heeft, dan zullen we u aanvullend materiaal verstrekken om de kloof te overbruggen. Houd regelmatig contact!

Misschien voelt u de roeping om in de bediening te gaan. E-mail dan een kopie van je cv met een begeleidende brief naar Minister@ChristsAssembly.com. Lees meer over wordt gewijd door een orthodoxe bisschop.

Vaak kunnen er nog redenen zijn waarom men niet op de sabbat in een plaatselijke gemeente kan samenkomen. We hebben dus ook onze online uitzendingen Mp3's, waar je live mee kunt doen in de chatroom op talkshoe. (zie rechter widget op christsassembly.com)

Evangelisten van de Christ's Assembly Worldwide assisteren bijbelstudiegroepen en promoten andere bedieningen die allemaal deel uitmaken van Gods ene wereldwijde gemeenschap van heiligen. (Er is geen eigen interpretatie van de Schrift). De definitie van zonde is nog steeds elke overtreding van Gods wetten (1 Johannes 3: 4). Ze hoeven het niet op elk punt van de leer met ons eens te zijn. Zolang ze geloven dat de Schrift (althans door de oorspronkelijke taal geïnspireerd) een onfeilbaar woord van God is. We zullen alle bijbelstudiegroepen helpen groeien en kunnen kleinere vergaderingen een vliegende start geven door seminars te organiseren die aan uw plaatselijke pers worden aangekondigd. We kunnen helpen bij het leiden van de seminars en het verspreiden van boeken over de onderwerpen. Onderwerpen zijn naar uw keuze, of het nu gaat om creationisme, verschillende aspecten van doctrine, samenzwering, gezondheid, de Koninkrijksboodschap van God, of over christelijk cultureel behoud en vrijheid. We stellen ons beschikbaar.

 

ONZE BASIS OM EEN KERK TE HEBBEN

 • ONZE BIJBEL "The Authorized King James Version"
 • ONZE LITURGIE “the Book of Common Prayer” of “Culdee Order of Service” (volgens lokale vergadering)
 • ONZE CANON "De geloofsbelijdenissen van Didache, Apostelen en Nicea"
 • ONZE KOOR met muziekmateriaal (volgens plaatselijke vergadering)
 • ONZE VERGADERING (Twee of meer komen samen in zijn naam)
 • ONZE BIJBELSE KALENDER (zie bijbelse kalender.org)
 • ONS ALTAAR voor communie / eucharistie (volgens plaatselijke samenkomst)
 • ONZE GEVESTEN (Volgens lokale montage)
 • ONZE PRIESTERS (opgeleid en gewijd onder een bisschop)
 • ONZE DEACONS EN DEACONESSEN (volgens lokale montage)
 • ONZE OUDSTEN (en andere apostelen, profeten, evangelisten, predikanten en leraren)

 

UITSPRAAK GELOVIG

GODHEID: Wij geloven in één echte en eeuwige, zelfbestaande, ongeschapen God wiens naam JEHOVAH is, en in de eenheid van Zijn wezen bestaan er drie bestaansvormen van één essentie: substantie, kracht en eeuwigheid; God de Vader en de Zoon en de Heilige Geest, allemaal één God, wereld zonder einde.

REDDING: Wij geloven in één Jezus Christus, eeuwig verwekt door de Vader, de allereerste God en zeer mens, volmaakte God, volmaakte mens, en in deze ene Jezus Christus bestaan twee volmaakte naturen, onafscheidelijk verenigd zonder verdeeldheid, verandering, verwarring of vermenging. Wij geloven dat uitverkiezing door ras geschiedt, en verlossing door geloof in Jezus Christus. Verlossing is door de verlossende genade van Jezus Christus en niet een beloning voor goede werken. Wij geloven in de maagdelijke geboorte, dood, begrafenis, opstanding, hemelvaart en letterlijke terugkeer van onze Heiland Jezus Christus. Verkiezing was vóór de grondlegging van de wereld door de Vader voorgenomen. Verlossing wordt mogelijk gemaakt door Jezus Christus. Heiliging is door het werk van de Heilige Geest.

GOED WERK: Wij geloven dat goede werken het bewijs zijn van onze redding. We houden ons aan de wet, niet om gered te worden, maar omdat we gered zijn. Onze goede werken behoren tot Jezus Christus en worden gemeten in termen van zijn wet. Wij geloven in de tien geboden, in de statuten en oordelen van zijn wet. We houden de Bijbelse sabbat van de zevende dag en de heilige feestdagen, inclusief Pascha, Pinksteren, Trompetten, Grote Verzoendag en Loofhutten. We houden ons aan de dieetwetten, tiendenwetten en alle andere wetten die de Heilige Geest in ons hart en in ons verstand schrijft. Redding is door genade, en goede werken zijn de manier waarop we de race lopen en de kroon winnen.

KERK: Wij geloven in de enige ware en levende Kerk van Jezus Christus; de poorten van de hel kunnen de kerk niet overweldigen. Wij zijn van mening dat alle Israëlieten een kerk moeten zijn en verantwoording af moeten leggen aan de geestelijke regering van de kerk. Wij geloven dat Christus bisschoppen, ouderlingen en diakenen in de kerk heeft geplaatst met een vijfvoudige bediening van apostelen, profeten, evangelisten, voorgangers en leraren.

ISRAËL: Wij geloven dat het bijbelse genetische Israël in Jezus Christus de Kerk is, geïdentificeerd onder de Angelsaksische, Keltische, Scandinavische, Germaanse en verwante mensen van de wereld. Wij geloven in de letterlijke hergroepering en het herstel van het Huis van Israël in het land dat voor altijd is gedaan aan Vader Abraham en de letterlijke heerschappij en regering van Jezus Christus op de troon van David in een nieuwe hemel en een nieuwe aarde. Wij geloven in alle Verbonden van de Bijbel: deze zijn zowel voorwaardelijk als onvoorwaardelijk en zijn gesloten met Israël.

APOSTOLISCHE DOCTRINES: Wij geloven in de christelijke en apostolische doctrines van de kerk zoals deze zijn opgebouwd uit de apostelen en de geloofsbelijdenissen van Nicea.

SACRAMENTEN: Wij geloven in de zeven historische sacramenten van de kerk, waaronder: heilige doop, boete, communie, bevestiging, huwelijk, zalving voor de zieken en wijding van predikanten.

AANBIDDEN: Wij geloven in wettige aanbidding en een liturgie die teruggevoerd kan worden naar het Keltische christendom door middel van The Book of Common Prayer van 1549.

GESCHENKEN VAN DE GEEST: Wij geloven in de motiverende geschenken: profeet, dienaar, leraar, vermaner, organisator, gever en barmhartigheid. Wij geloven in de bedieningsgaven en in de manifestatiegaven.

SPIRITUELE RIJPHEID: Wij geloven dat alle christenen moeten groeien in geestelijke volwassenheid en het karakter van Jezus Christus moeten weerspiegelen door te groeien in oorspronkelijk ontwerp, autoriteit, verantwoordelijkheid, lijden, eigendom, morele zuiverheid en succes.

MORELE ZUIVERHEID: Wij geloven in de morele zuiverheid van lichaam, ziel en geest en leiden een leven van heiligheid en heiliging voor Jezus Christus.

BIJBEL: Wij geloven dat de Bijbel het onfeilbare, onveranderlijke en onfeilbare Woord van God is. Wij geloven dat de hele Schrift, van Genesis tot Openbaring, het geïnspireerde Woord van God is, en dat de Authorized King James Translation of the Bible de beste van alle vertalingen is die beschikbaar zijn in de Engelse taal.

CHRISTELIJKE DOMINION: De Kerk van Israël gelooft in goddelijke heerschappij over de aarde, tot eer van Jezus Christus. Wij geloven in christelijke bezetting en wederopbouw van de aarde onder Jezus Christus. Dit omvat het vergroten van de omvang en kracht van het christelijke gezin, thuisbevalling van kinderen, thuisonderwijs voor kinderen, het bouwen van huizen, het aanplanten van tuinen en het bijeenbrengen van Gods volk op het platteland. Wij geloven in het stichten van kerken en in het prediken, onderwijzen en drukken van het Evangelie van de Koninkrijksboodschap.

 

ONZE FUNDAMENTELE HISTORISCHE CANON

 Wij zijn de opvolgers van de orthodoxe Culdee, de kerk uit de eerste eeuw. We hebben dit in stand gehouden apostolische opvolging en in de letterlijke praktijk.
De eerste eeuw Didache, De Nicea en de Apostolische geloofsbelijdenissen blijven onze canon en het fundament van onze overtuigingen. Onze ultieme autoriteit is de Bijbel (het geïnspireerde woord van God).
We gaan door terwijl de vele kerken die van Culdee en Waldenzen afstammen door de eeuwen heen alle vervolgingen hebben overwonnen. Zoals de mennonieten, de Hugenoten, de congregationalisten, de zevende dag baptisten, de oorspronkelijke Goten van Arius en de talrijke oosterse en westerse autonome katholieken allemaal zowel de zaterdag als de zondag hadden gehouden, zo eren wij beide dagen in de wegen van onze Heer. Binnen onze orthodoxe Culdee-riten is alleen de 7e dag verplicht (Schotland hield alleen zaterdag tot het einde van de 11e eeuw). Sommige van onze leden noemen zichzelf "orthodox" of "orthodoxe kerk van Culdee" vanwege de gevestigde geschiedenis van de eerste eeuw. Veel van onze gemeenteleden noemen zichzelf nog steeds Zevende Dag Baptisten, Messianen, Kerk van God en Keltisch Orthodox. Allemaal een, samen in eenheid.
Van alle fundamentele waarheden van het christendom houden we de 7e-dagsabbat, "verklaren de primitieve manier om al zijn geboden te onderhouden", en gebruiken we ook de Hebreeuwse kalender (zoals de 1660 General Baptist Confession stelt "de eerste maand van het jaar genaamd maart", en geeft een overzicht zoals hierboven). In de vroege kerkcanon van de Schrift, in het boek "Didascalia", geeft het ons diensten voor de sabbat. In het eerste-eeuwse boek de "Didache" staat dat we in elk van de dagen van de Heer moeten samenkomen. De Schrift vertelt ons wat alle “dagen van de Heer / YAHWEH en Mijn dagen” zijn (Leviticus 23: 2). Dat zijn alle Hebreeuwse sabbatten en heilige dagen. In het Bijbelse Canon-boek Didascalia, Boek V, XVII, vertelt het ons hoe we de kalender voor de Hebreeuwse feesten moeten berekenen:
'Maar observeer je zorgvuldig de lente-equinox, die plaatsvindt op de tweeëntwintigste van de twaalfde maand, dat is Dystros (maart), en observeer zorgvuldig tot de eenentwintigste van de maan, opdat de veertiende van de maan niet op een andere week, en als u een fout begaat, moet u door onwetendheid het pascha twee keer per jaar vieren, of de dag van de opstanding van onze Heer op een andere dag dan een zondag vieren. "

De oorspronkelijke geloofsbelijdenissen van de Christ's Assembly gaan terug tot de eerste eeuw DidacheDe Apostolische Geloofsbelijdenis van 200AD, de Culdees van Glastonbury, de vervolgden Waldenzen van het vroegmiddeleeuwse Europa, en het grootste aantal gelovigen in elk West-Europees land voordat hun regeringen deze letterlijke bijbelgelovigen zagen als te machtig en verbood hen.

Sabbatviering was de norm in het grootste deel van Noord-Engeland tot rond 1200 zowel de zaterdag als de zondag begonnen te zijn. Rome verwees vaak naar Leo Vigilantius als de leider van de Waldenzen. Hoewel ze al zijn geschriften verbrandden, klaagde Rome eeuwen later nog steeds over zijn invloed op de Waldenzen. Rome geeft toe dat ze de bescherming hadden van de Keltische bisschoppen van Lyon, Frankrijk, die later een groot deel van de Noord-Engelse kerk van de Culdees stichtten. De paus verklaarde uiteindelijk een kruistocht tegen deze, onze sabbatvierende, bijbelgelovige Waldenzen van Keltisch Frankrijk / Gallië. In de tijd van Vigilantius waren de oosterse kerken niet zo gelukkig dat hun bisschoppen nog steeds door Rome werden erkend. Ze schreven de paus en weigerden de Hebreeuwse feesten op te geven, zelfs als hun leven werd bedreigd. Al de Orthodoxe kerken van Klein-Azië werden vervolgens geëxcommuniceerd uit Rome. We zouden echter moeten zeggen dat Rome zichzelf excommuniceerde van de echte kerk. Eeuwenlang nog allemaal de sabbatten en Dieetwetten werden voornamelijk gepromoot. De Loofhuttenfeest, in plaats van 25 december bleef de norm voor enige tijd daarna. Veel geleerden beweren dat de laatste kwestie die de aanzet gaf tot het “Grote Schisma van 1054” dat de oosterse en westerse kerken permanent opsplitste, de nieuwe wet was die het sabbatsfeest verbood. God beveelt de sabbat als een feest. Daarom heeft Rome, om te proberen een einde te maken aan deze populaire praktijk, een wet opgesteld voor mensen om op de zaterdagsabbat te vasten. Bewijs dat deze kerk bleef gedijen is in de Encyclopedia Britannica en de wetten van Amerika die heidense "Kerstmis" op 25 december verbood, terwijl het oudere didascalia Hebreeuwse feest van Zijn geboorte in stand werd gehouden. Van voor en na de revolutionaire oorlog had Amerika nog steeds de stichtende tekst van de unie "Om het koninkrijk van Jezus Christus te bevorderen en de zuiverheid van het evangelie te behouden" (Artikelen van eeuwigdurende confederatie).

We zijn blijven aanbidden met al onze broeders in Christus, ongeacht op welke dag ze aanbidden. We zullen allemaal dezelfde communiebeker delen, allemaal als één, verenigd in ons geloof in Jezus Christus.

We geloven in de gezondheid en het welzijn van ons hele wezen, onze geest en onze ziel en ons lichaam.

De belangrijkste leerstelling van ons is liefde.

ORIGINELE DOPERS

De term Baptist of Anabaptist werd gebruikt om alle “dissenter kerken” te identificeren die zich losmaakten van de staatsgodsdienstkerken van Engeland en Europa. Velen leden onder de doodstraf omdat ze zich niet bekeerden tot de door de staat geleide kerk of zelfs maar de bijbel in hun bezit hadden. Je zou naar de gevangenis kunnen gaan voor het missen van een kerkdienst op zondag. Alle dissidente gemeenten, hetzij Congregationalisten, Mennonieten, Zevende dag Baptisten of andere pelgrims worden "Baptist of Anabaptist" genoemd. Volgens de geschiedenis zijn deze allemaal afstammelingen van de Waldenzen en Culdees. Sommige van onze leden zullen zich misschien wel Baptist noemen.

Het maakt niet uit van welke denominatie u afkomstig bent, u kunt zich bij ons aansluiten. Wij aanvaarden en hebben graag de christelijke gemeenschap met allen die in Gods letterlijke woord geloven. Werkelijk elke kerk zal toegeven dat zonde de overtreding van de wet is (zie 1 Johannes 3: 4) en dat we ons moeten bekeren en ons van alle zonde moeten bekeren. We nodigen intercommunale overeenkomsten uit met alle denominatiekerken die accepteren dat de Goddelijke Schepper stierf voor onze zonden, en dat de Heilige Geest ons nu machtigt om naar Gods woord te leven. We hebben veel werk te doen om de naties wakker te schudden die door God gestraft worden voor hun koppige rebellie. Onze voorheen christelijke naties moeten allemaal nederig op hun knieën gaan en God om vergeving vragen!

Schrijf ons als u vragen heeft over onze overtuigingen. We geven je graag een completere Bijbelstudie over elk onderwerp.

U kunt ons een e-mail sturen voor vragen met betrekking tot het opbouwen van vergaderingen in uw regio op

minister@christsassembly.com

De Christ's Assembly in het Zuiden

Postbus 794

Burkburnett, TX 76354

Zie ook: http://christsassembly.com/assemblies/ordination/

 

Geef een reactie